FOTO: prokrieviskā aktīvista “tautas sapulce” pie Ministru kabineta

Komentāri
FOTO: prokrieviskā aktīvista “tautas sapulce” pie Ministru kabineta
Foto: Sergejs Medvedevs

Šodien pie valdības ēkas norisinās protesta akcija, kuru rīko Krievijas tautiešu politikas atbalstītājs Staņislavs Bukainis. TV3 Ziņas novēroja, ka plašu sabiedrības uzmanību šī akcija nav piesaistījusi.

Tautas sapulce ir pieteikta no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00. Akcijas sākumā organizatori lēnām centās uzstādīt telti. Notiekošo vēroja vien daži sirmgalvji un žurnālisti. Pasākumā piedalījās arī pats Staņislavs Bukainis. Ņemot vērā grautiņus, kas norisinājās 2009. gadā, policija atvēlējusi lielākus spēkus nekā parasti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Akcijas organizatori pauda cerību, ka iedzīvotāji akciju apmeklēs pēcpusdienā, kad beigsies darbs. Tad arī plānots dedzināt svecītes iepretim valdības namam.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl