Komentāri
FOTO: prezidents Vējonis ar ģimeni Dziesmu svētkos un gājienā
Foto: LETA

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēgumu koncertā, kā arī atceltajā svētku gājienā piedalījās arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis un viņa kundze.

Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā Manā dziesmā tu… valdīja pozitīva un pacilāta gaisotne, bērni pauda, ka šie ir vieni no labākajiem Dziesmu svētkiem, kas viņiem bijuši. Tajā pašā laikā vēl aizvien daudzi bērni vēršas pie mediķiem pēc palīdzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto – Vējoņi Dziesmu svētkos!

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, – naktī uz svētdienu tika pieņemts lēmums atcelt gājienu. Tas notika pēc tam, kad ģenerālmēģinājuma laikā paģība vairāki bērni.

Tomēr gājiens notika, un tajā piedalījās lielākā daļa kolektīvu, kā arī augstas amatpersonas. Tas radīja rūgtumu daudzos bērnos un skolotājos, kas gājienā tomēr nepiedalījās, sekojot M. Seiles paziņojumam. 

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki sākās 6. jūlijā, bet noslēdzās vakar. Svētkos piedalījās 37 890 dalībnieku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl