FOTO: policija soda beļģi, kurš pie Brīvības pieminekļa pozēja ar savu 40 000 dolāru vērto kuteri!

2 komentāri
FOTO: policija soda beļģi, kurš pie Brīvības pieminekļa pozēja ar savu 40 000 dolāru vērto kuteri!

Jancīgs skats vakar bija vērojams pie Brīvības pieminekļa – iespaidīgs auto, kuteris un pašvaldības policijas auto ar ieslēgtām bākugunīm. Izrādās, kāds beļģu bagātnieks bija nolēmis iemūžināt savu kuteri. Viņam tas izmaksāja 55 eiro, ko nācās samaksāt soda naudā.

Kā novēroja Skaties.lv, aiz brangā pikapa bija piekabināts veikborda kuteris WT – 1. To izmanto, lai pa ūdenstilpnēm aiz saites vizinātu veikbordistus (no tā arī no saukums Wake Tractor).

Kutera cena internetā svārstās ap 40 000 dolāru. Arī mašīna, pie kā tas bija piekabināts, ir gana dārga, tādēļ beļģim 55 eiro sods, visticamāk, pamatīgu robu ģimenes budžetā neiecirta. Varbūt “selfijs” bija tā vērts?

Kamēr vadītājs kārtoja dokumentus, pie mašīnas apmulsusi stāvēja, visticamāk, viņa dzīvesbiedrene, bet mašīnā brēca mazs bērns. Samaksājot sodu, ārzemnieks devās prom. Līdz šim policistiem nācies savaldīt pie Brīvības pieminekļa trakojošus tūristus, kas mēdz arī atkailināties. Kuteris pie Mildas kājām gan līdz šim vēl nebija manīts.

Te video ar krāšņo kuteri darbībā!