FOTO: policija atdod atpakaļ neatbilstošās automašīnas

Komentāri
FOTO: policija atdod atpakaļ neatbilstošās automašīnas
FOTO: Jānis Zvērs

Valsts policija šodien izbeidz līgumattiecības pirms termiņa ar uzņēmumu “A26” punktā par 17 “Citroen Jumpy” automašīnu piegādi VP vajadzībām. Vienošanās paredz, ka policija neprasa līgumsodu 63 588 eiro apmērā par līgumsaistību nepienācīgu izpildi, bet savukārt pilnsabiedrība šodien paņem atpakaļ policijai iznomātās automašīnas.

Policija atkāpās no līguma, jo tā neguva apstiprinājumu pilnsabiedrības “A26” spējai izpildīt iepirkuma procedūras dēļ uzņemtās līgumsaistības un nodrošināt piegādāto “Citroen Jumpy” automašīnu atbilstību “Euro 6” emisiju klasei. Uzņēmums nevēlējās strīdu risināt tiesā, jo tas var negatīvi ietekmēt abu divu līgumslēdzēju darbību, kā arī nebūs izdevīga nevienai no pusēm, jo būs saistīta ar būtisku laika un līdzekļu patēriņu abām iesaistītajām pusēm. Pilnsabiedrība “A26” vēl vērtēs, kā rīkoties ar pārņemtajām automašīnām un to aprīkojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā novēroja TV3 Ziņas, daudzas no automašīnām, kas uzņēmumam jāņem atpakaļ, jau bija aprīkotas ar režģiem, kas nu visdrīzāk būs jādemontē.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl