FOTO: piketā pie Saeimas pieprasa 8. martu atzīt par brīvdienu

Komentāri
FOTO: piketā pie Saeimas pieprasa 8. martu atzīt par brīvdienu
Foto: Guntis Meisters

Šorīt pie Saeimas piketē aptuveni 10 sievietes. Viņas pieprasa Saeimas deputātiem 8. martu atzīt par brīvdienu un vērš sabiedrības uzmanību uz dzimumu nevienlīdzību Latvijā.

Pasākuma organizatore, bijusī Saeimas “Vienotības” deputāta Hosama Abu Meri padomniece un “Mrs. Globe” dalībniece Liene Skulme akcentē, ka sievietes Latvijā nereti tiek diskriminētas. Piketa dalībnieces uzskata, ka Latvijā sievietes strādā daudz, bet bieži vien nopelna mazāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pikets tiekot organizēts, lai pievērstu sabiedrības uzmanību dzimumu vienlīdzības jautājumiem, Sieviešu diena esot jāpadara par oficiālu valsts brīvdienu, ik gadu mudinot ikvienu par to aizdomāties un nostiprinot dzimumu līdztiesību kā Latvijas sabiedrības vērtību.

Foto

Garāmejošie deputāti lielu uzmanību gan notiekošajam nepievērsa. Savukārt daži deputāti sociālajos tīklos apšaubīja piketa patiesos mērķus.

Plašāk par piketu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl