Komentāri
Foto: pie Nacionālās operas tapis ziedošs mākslas darbs
Foto: Rīgas parki un dārzi

Iepretim Latvijas Nacionālajai operai Rīgas dārzu un parku ļaudis 371 kvadrātmetra plašajā dobē izveidojuši košu latvju zīmju rakstu no tūkstošiem stādu.

Kopumā ainaviskajā parterdobē iestādīti 11 900 puķu stādi: 4 šķirņu begonijas, iresines, kohijas, perillas, rīcinus, cinerārijas un samtenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī iepriekš pie LNO vasarās zied skaista puķu dobe. Katru gadu ainavu arhitekti izdomā citus rakstus, un šogad Laine Treidena iecerējusi parterdobi izrotāt ar latvju zīmēm, norāda Rīgas dārzi un parki.

Jau vēstīts, ka Rīgas dārzi un parki pie Brīvības pieminekļa izveidojuši valsts lielajai jubilejai veltītu dāvanu – “Ziedošu Simtgades pavasari”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl