Komentāri
Foto: pie Nacionālās operas tapis ziedošs mākslas darbs
Foto: Rīgas parki un dārzi

Iepretim Latvijas Nacionālajai operai Rīgas dārzu un parku ļaudis 371 kvadrātmetra plašajā dobē izveidojuši košu latvju zīmju rakstu no tūkstošiem stādu.

Kopumā ainaviskajā parterdobē iestādīti 11 900 puķu stādi: 4 šķirņu begonijas, iresines, kohijas, perillas, rīcinus, cinerārijas un samtenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī iepriekš pie LNO vasarās zied skaista puķu dobe. Katru gadu ainavu arhitekti izdomā citus rakstus, un šogad Laine Treidena iecerējusi parterdobi izrotāt ar latvju zīmēm, norāda Rīgas dārzi un parki.

Jau vēstīts, ka Rīgas dārzi un parki pie Brīvības pieminekļa izveidojuši valsts lielajai jubilejai veltītu dāvanu – “Ziedošu Simtgades pavasari”.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl