Komentāri
FOTO: pie Krievijas vēstniecības pieprasa atbīvot sagūstīto Ukrainas piloti
FOTO: Mihails Kozlovs, TV5

Ceturtdien, 30. jūlijā, pie Krievijas vēstniecības pulcējušies aptuveni 30 cilvēku, kuri pieprasa Krievijai atbrīvot sagūstīto Ukrainas piloti Nadeždu Savčenko.

Viņiem rokās ir Ukrainas, Latvijas, kā arī Polijas karogi. Aktīvisti rokās tur plakātus ar uzrakstiem latviešu, krievu, angļu un ukraiņu valodā. Uz plakātiem rakstīts Brīvību Nadjai Savčenko, Russia, free Nadja!, “Karš ar Ukrainu – kauns un netikums”. Piketētāji izmanto arī skaņu pastiprinošas ierīces, kurās atstāsta, kā Krievija sagūstīja Savčenko.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl