Komentāri

Portāls Skaties.lv jau ziņoja par desmit kucēniem, kuri patversmē Labās mājas nonāca no kādas ceļmalas Siguldā. Patversmes darbinieki bija uz izmisuma robežas, bez mammas palikušajiem mazuļiem vajadzēja īpašas rūpes, īpašu barošanu un kopšanu. Beidzamajā brīdī izdevās atrast audžu mammu un situācija jau vērtās labāka, taču tad, pateicoties cilvēku lielajai atsaucībai un vērībai, mazuļi beidzot ir satikuši savu īsto mammu.

Viņas meklēšana Siguldā, Lauku ielā, ļaužu norādītajā vietā bija veiksmīga, ar kopīgiem spēkiem suni izdevās notvert un aizvest uz patversmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai neradītu traumu nesen atrastajai audžu mammai, patversmes darbinieki lēmuši kucēnus sadalīt. Sešus bioloģiskajai mātei, četrus – otrai. Ņemot vērā, ka desmit kucēni tiešām ir daudz, šādi mazuļi saņems arī labāku barošanu.

Patversmes darbinieki ir nodevuši policijai informāciju par iespējamo suņu saimnieku. Vīrietis vēl esot izteicis pārmetumus cilvēkiem, kuri ziņojuši par kucītes atrašanās vietu, un apvainojis viņus, ka viņam tādēļ atņemts suns. Tātad – pats atzinis, ka ir suņu saimnieks, līdz ar to ir vainojams gan suņu mammas klaiņošanā, gan, iespējams, arī kucēnu nonākšanā uz ielas.

Mazuļi adopcijai būs pieejami pēc aptuveni diviem mēnešiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl