FOTO: Ogrē vilciens vieglo automašīnu stūmis puskilometru; divas cietušās

4 komentāri
FOTO: Ogrē vilciens vieglo automašīnu stūmis puskilometru; divas cietušās
FOTO: Ogrenet.lv

Šorīt, 13. novembrī, ap plkst. 5.40 Ogrē uz vienas no pārbrauktuvēm autovadītājs, ignorējot aizliedzošos luksofora signālus, neatļauti šķērsoja sliežu ceļus, kā rezultātā notika sadursme ar kravas vilcienu.

Sadursmē cieta autovadītāja un pasažiere, kuras nogādātas slimnīcā. Pēc sadursmes vilciens vieglo automašīnu pa dzelzceļa sliedēm stūmis vēl vairākus simtus metru.

Bija nepieciešama Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzība, lai ar hidrauliskajiem instrumentiem no bojātās automašīnas atbrīvotu cietušos, kuri nodoti mediķu aprūpē.

Latvijas dzelzceļa (LDz) rīcībā nav informācijas, kāpēc autovadītāja pieņēma lēmumu šķērsot pārbrauktuvi pie aizliedzošā luksofora un skaņas signāla, tādējādi apdraudot savu dzīvību un kustības drošību.

Pārbrauktuves signalizācija strādāja atbilstoši, un arī citi satiksmes dalībnieki sliežu ceļu otrā pusē bija apturējuši savus transportlīdzekļus.

Ogrē uz dzelzceļa pārbrauktuves notikušās avārijas dēļ būtiski kavējas vilcienu satiksme, līdz ar to arī atcelts viens vilciena reiss no Ogres uz Rīgu.

Foto no notikuma vietas!

4 komentāri