Komentāri
FOTO! Novērtē, kā par rekordlielo atlīdzību – 4.8 miljoniem – atjaunota Latvijas Finiera izdegusī rūpnīca
Foto: Jānis Eglītis

Kokapstrādes uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīca “Lignums” 2014. gadā cieta ugunsgrēkā. Par uzņēmumam nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis lielāko atlīdzību visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

Tagad pabeigta lielākā daļa no rūpnīcas “Lignums” atjaunošanas darbiem. “Balta” informē, ka par šī ugunsgrēka nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis uzņēmumam “Latvijas Finieris” lielāko atlīdzību īpašuma segmentā ne tikai “Baltas”, bet visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014. gadā ugunsgrēks izcēlās laminēšanas cehā, un tā kopējā degšanas platība bija 250 kvadrātmetru, tajā skaitā 200 kvadrātmetru platībā dega telpa, kurā bija uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dega ceha jumts.

Foto

Plašāka reportāža no jaunās ražotnes TV3 ziņās plkst. 19:00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl