Komentāri
FOTO! Novērtē, kā par rekordlielo atlīdzību – 4.8 miljoniem – atjaunota Latvijas Finiera izdegusī rūpnīca
Foto: Jānis Eglītis

Kokapstrādes uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīca “Lignums” 2014. gadā cieta ugunsgrēkā. Par uzņēmumam nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis lielāko atlīdzību visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

Tagad pabeigta lielākā daļa no rūpnīcas “Lignums” atjaunošanas darbiem. “Balta” informē, ka par šī ugunsgrēka nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis uzņēmumam “Latvijas Finieris” lielāko atlīdzību īpašuma segmentā ne tikai “Baltas”, bet visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014. gadā ugunsgrēks izcēlās laminēšanas cehā, un tā kopējā degšanas platība bija 250 kvadrātmetru, tajā skaitā 200 kvadrātmetru platībā dega telpa, kurā bija uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dega ceha jumts.

Foto

Plašāka reportāža no jaunās ražotnes TV3 ziņās plkst. 19:00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl