Komentāri
FOTO! Novērtē, kā par rekordlielo atlīdzību – 4.8 miljoniem – atjaunota Latvijas Finiera izdegusī rūpnīca
Foto: Jānis Eglītis

Kokapstrādes uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīca “Lignums” 2014. gadā cieta ugunsgrēkā. Par uzņēmumam nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis lielāko atlīdzību visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

Tagad pabeigta lielākā daļa no rūpnīcas “Lignums” atjaunošanas darbiem. “Balta” informē, ka par šī ugunsgrēka nodarītajiem zaudējumiem apdrošinātājs izmaksājis uzņēmumam “Latvijas Finieris” lielāko atlīdzību īpašuma segmentā ne tikai “Baltas”, bet visas Latvijas apdrošinātāju nozares vēsturē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014. gadā ugunsgrēks izcēlās laminēšanas cehā, un tā kopējā degšanas platība bija 250 kvadrātmetru, tajā skaitā 200 kvadrātmetru platībā dega telpa, kurā bija uzstādīta ražošanas iekārta un novietota gatavā produkcija, bet 50 kvadrātmetru platībā dega ceha jumts.

Foto

Plašāka reportāža no jaunās ražotnes TV3 ziņās plkst. 19:00!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl