Komentāri

Maija pēdējā svētdienā norisinās LNT, Bērnu slimnīcas fonda, ”Rimi” un ”Supernetto” veikalu tīklu, kā arī ”Norvik Bankas” organizētās labdarības akcijas ”Labestības diena” kulminācija, kurā ikviens var piedalīties un palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni.

Katra ”Labestības diena” mums sniedz iespēju ticēt brīnumam un pārliecināties par labo darbu lielo nozīmi. Noziedoti daži eiro centi spēj mainīt dzīvi tik daudziem bērniem.

Šogad palīdzību gaida 10 gadus vecais Emanuels, kura lielākais sapnis ir staigāt, tāpēc viņam nepieciešamas specializētas jaunas ortozes, 10 gadus vecais Mihails, kuram ir ļoti smaga alerģija, un tās ārstniecības turpināšanai vajadzīgs speciāls medikaments, 8 gadus vecā Katrīna, kurai ir cukura diabēts un tādēļ ļoti vajadzīgs jauns insulīna pumpis, kā arī 2 gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska saslimšana un nepieciešama medicīniska aparatūra dzīvības funkciju uzturēšanai.

Palīdzēsim piepildīt ”Labestības dienas” bērnu sapni – kļūt veseliem! Ziedo bsf.lv, Rimi vai Supernetto ziedojumu kastītēs, Mans Rimi naudas uzkrājumu, zvani uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro), vai Norvik Bankas internetbankā e-norvik.eu līdz jūnija beigām.

Foto

Labestības dienas video

Lasi vēl