FOTO! Neilgi pēc atklāšanas sācis drupt LNMM skurstenis!

1 komentārs
FOTO! Neilgi pēc atklāšanas sācis drupt LNMM skurstenis!

Neilgi pēc Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rekonstrukcijas ēku piemeklējušas kārtējās nedienas – proti, drūp tā skurstenis, novērojušas TV3 Ziņas.

Pirmdienas, 30. maija, rītā, kad LNMM apmeklētājiem bija slēgts, pie tā skursteņa rosījās strādnieki. Darba rokas bija nepieciešamas, jo bija sākusi brukt skursteņa kore.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Tāpat, kā novēroja TV3 Ziņas, pie LNMM aizvien nav salabots skeitbordista sasistais stikls.

Skeiteru sabojātā stikla labošana pie Nacionālā muzeja izmaksās 5000 eiro

Laukums pie atjaunotā Mākslas muzeja ir tā nopulēts, ka cilvēki krīt gar zemi

Foto – tā notika mākslas darbu atgriešanās renovētajā muzejā:

TOP komentāri

  • Ash
    0 0 0

    Ash

    Un ne tikai skurstenis. Pirms kāda mēneša parkā, tā saucamie "meistari" pa visu lietu, ar hermētiķi smērēja šuvi starp granīta plāksnēm un ūdens-novad-sistēmu skolas ielas pusē pie gājēju / riteņbraucēju pārejas. Nav jābūt būvinženierim lai zinātu, ka uz mitra granīta, pat ja mitrās smiltis noslauka ar birsti, nekāds hermētiķis neturēs, ja nav ievēroti pat elementāri, ražotāja instrukcijas, lietošanas noteikumi. Pa vasaru gan jau turēs, bet rudenī ieteiktu TV3 neaizmirst šo informāciju. Gan jau rudenī pa visu lietu, ar birsti slaukot slapjās smiltis ar sakritušajām lapām, "meistari" labos šuves no jauna. TV3 derētu uzjautāt atbilstošajiem cilvēkiem, cik "lietderīgi" ir šādi kvalitatīvi paveikti remontdarbi un cik šāda čakarēšanās izmaksā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl