Komentāri
FOTO: mediju pārstāvju vairāk nekā protestētāju piketā pie Krievijas un Vācijas vēstniecības
Foto: Monta Jakovela ()

Piketi pie Krievijas un Vācijas vēstniecības rīkoti, lai atgādinātu Vācijai un Krievijai par noziegumiem pret Latviju Otrā pasaules kara laikā.

TV3 Ziņas novēroja, ka piketā pie Krievijas vēstniecības, šķiet, ir vairāk likumsargu un mediju nekā pašu protestētāju. Gaisotne ir mierīga.  Pikets pie Vācijas vēstniecības ir tāds pats. Piketa dalībnieki tur rokās plakātus – “Latviešu leģiona izveide 1943. – starptautisko tiesību pārkāpums”, “Krievija 57422 Latvijas iedzīvotāju mobilizācija Sarkanajā armijā – nelikumīga”. Plakāti ir sarakstīti latviešu, angļu un vācu valodā.

Foto

Reportāžu par 16. marta notikumiem skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl