FOTO: mazie patrioti kopā ar aizsardzības ministru nopietni gatavojas valsts svētkiem

Komentāri
FOTO: mazie patrioti kopā ar aizsardzības ministru nopietni gatavojas valsts svētkiem
FOTO: Ilze Vēbere ()

Kā katru gadu, valsts svētkiem gatavojamies, lokot sarkanbaltsarkanās lentītes. Šodien Latvijas Kara muzejā arī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis kopā ar skolēniem locīs sarkanbaltsarkanās lentītes, kas 11. novembrī tiks dalītas parādē pie Brīvības pieminekļa. Kā noskaidroja TV3 Ziņas, bērni tās loka sev, māsām, brāļiem, draugiem.

Mazie patrioti ar prieku izmantoja izdevību pārmīt dažus vārdus arī ar aizsardzības ministru. Šodien ikvienam, kuram vēl nav savas sarkanbaltsarkanās lentītes, ir iespēja to salocīt sev un saviem tuviniekiem Kara muzeja vestibilā.

Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.
Arī šogad Aizsardzības ministrija sarūpējusi vairāk nekā desmit kilometrus jeb 71 000 lentīšu, no kurām 45 000 tiks salocītas reģionos, bet 26 000 – Rīgā. Aizsardzības ministrija atgādina, ka lentītes novembrī nēsājamas ar stūriem uz augšu, veidojot burtu “V”, kas simbolizē uzvaru, jo novembrī tiek godināta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.

Foto

Kā bērni un aizsardzības ministrs gatavojas valsts svētkiem, skaties arī TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Lasi vēl