Komentāri
FOTO: lūsis Hercogs dodas uz Japānu un tur dibinās ģimeni – galamērķī viņu jau gaida draudzene
Foto: Ilze Vēbere

Rīgas Zooloģiskajā dārzā šodien atvadās no lūša Hercoga, kurš nākamnedēļ dosies uz jaunām mājām Japānā, Kobes zooloģiskajā dārzā. Plānots, ka tur viņš dibinās ģimeni, jo viņu jau tur gaida draudzene. Tālajā ceļā dosies lūšu tēviņš Hercogs, kas patlaban dzīvo zoodārza filiālē ”Cīruļi”. Pēc kāda laika ceļā dosies arī lūšu meitene Lūsija

Lūsis Hercogs 2014.gada martā piedzima zoodārzā mītošajam lūšu pārim Kamēlijai un Rubīnam, savukārt Lūsija ir dzimusi 2014.gada maijā, zoodārza filiālē “Cīruļi”. Viņas vecāki ir Marģers un Margo, kas līdz šim pasaulē laiduši jau 19 lūsēnus. Patlaban abi lūši mitinās “Cīruļos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No Rīgas Zooloģiskā dārza lūši ir devušies uz jaunām mājvietām Helsinkos, Tallinā, Krakovā, Kauņā, Sosto zoodārzā Ungārijā, Santilanas zoodārzā Spānijā, Edinburgas zoodārzā, kā arī Līgatnes dabas takās. Savukārt starp Japānas pilsētas Kobes un Rīgas zoodārziem ir izveidojusies jauka draudzība. No Japānas gadu gaitā ir saņemti dažādi dzīvnieki, piemēram, Japānas pērtiķi un Japānas dzērves.

Foto

Plašāk par lūša tālo ceļu TV3 ziņās plkst. 19:00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl