Komentāri
FOTO: lūsis Hercogs dodas uz Japānu un tur dibinās ģimeni – galamērķī viņu jau gaida draudzene
Foto: Ilze Vēbere

Rīgas Zooloģiskajā dārzā šodien atvadās no lūša Hercoga, kurš nākamnedēļ dosies uz jaunām mājām Japānā, Kobes zooloģiskajā dārzā. Plānots, ka tur viņš dibinās ģimeni, jo viņu jau tur gaida draudzene. Tālajā ceļā dosies lūšu tēviņš Hercogs, kas patlaban dzīvo zoodārza filiālē ”Cīruļi”. Pēc kāda laika ceļā dosies arī lūšu meitene Lūsija

Lūsis Hercogs 2014.gada martā piedzima zoodārzā mītošajam lūšu pārim Kamēlijai un Rubīnam, savukārt Lūsija ir dzimusi 2014.gada maijā, zoodārza filiālē “Cīruļi”. Viņas vecāki ir Marģers un Margo, kas līdz šim pasaulē laiduši jau 19 lūsēnus. Patlaban abi lūši mitinās “Cīruļos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No Rīgas Zooloģiskā dārza lūši ir devušies uz jaunām mājvietām Helsinkos, Tallinā, Krakovā, Kauņā, Sosto zoodārzā Ungārijā, Santilanas zoodārzā Spānijā, Edinburgas zoodārzā, kā arī Līgatnes dabas takās. Savukārt starp Japānas pilsētas Kobes un Rīgas zoodārziem ir izveidojusies jauka draudzība. No Japānas gadu gaitā ir saņemti dažādi dzīvnieki, piemēram, Japānas pērtiķi un Japānas dzērves.

Foto

Plašāk par lūša tālo ceļu TV3 ziņās plkst. 19:00!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl