Komentāri
FOTO: Līgatnē mītošos lāču puikas, aļņus un mežacūkas priecē īpaši rotātas svētku eglītes
FOTO: Skirmante Baļčūte, LNT Ziņas

Ceturtdien, 29. decembrī Līgatnes dabas takās, svētku noskaņās dabas taku iemītnieku voljeros izrotātas svētku eglītes, vēsta LNT Ziņas.

Eglīšu rotas jau iepriekš bija sarūpējuši un dzīvniekiem dāvināja Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki, kā arī Ķemeru un Gaujas Nacionālā parka Jaunie reindžeri. Rotājumi veidoti no dzīvnieku iecienītākajiem kārumiem – burkāniem, āboliem, ķirbju un ogu sukādēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Gaujas Nacionālā parka Līgatnes dabas takas izveidotas 1975. gadā mežainām gravām bagātā apvidū, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Latvijā dzīvojošo savvaļas dzīvnieku sugām, dabas daudzveidību un dabas aizsardzības nepieciešamību. Lai to īstenotu, Līgatnes dabas takās regulāri notiek izglītojoši pasākumi par Latvijā sastopamajiem savvaļas dzīvniekiem, dodot iespēju visiem interesentiem sīkāk iepazīt šo dzīvnieku bioloģiju, dzīvesveidu, uzvedību un nozīmi dabā, kā arī iepazīsties ar Līgatnes dabas takās dzīvojošiem konkrētās sugas pārstāvjiem.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl