FOTO: Liepājas spožums un posts – Karosta pamazām iegūst jaunus vaibstus

Komentāri
FOTO: Liepājas spožums un posts – Karosta pamazām iegūst jaunus vaibstus
Foto: Monta Jakovela

Karostas teritorija līdz šim bijusi kā izsists zobs Liepājas sejas vaibstos. Taču šī degradētā pilsētas daļa pamazām sāk iegūt jaunas aprises.

Liepāja, apgūstot Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļus, pieliek pūles vides sakopšanā. Kā novēroja TV3 Ziņas, daudzviet Karostā notiek arī ceļa remontdarbi. Atjaunotas arī ēkas, kurās mijās kādreizējās Krievijas militārās elegances un padomju militārisma kontrasts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši sirreāls skats paveras uz Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāli, raugoties uz to no padomju laiku paliekām – garāžu kompleksa.

Foto

Reportāža un analīze par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām no Liepājas TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl