Foto: Liepājas Metalurga darbinieki izmisumā protestē Rīgā

Komentāri
Foto: Liepājas Metalurga darbinieki izmisumā protestē Rīgā
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Šodien AS KVV Liepājas Metalurgs darbinieki piketēja pie Ministru kabineta ēkas. Uzņēmuma darbinieki vēlējās pievērst valdības uzmanību situācijai nozarē, kā arī akcentēt, cik būtiski ir saglabāt ražošanu nozarē. Piketā piedalījās vairāki desmiti cilvēku. Gaisotne piketā bija ļoti pesimistiska, cilvēki bija izmisuši – gatavi braukt strādāt uz ārzemēm.

Protestētāji turēja rokās plakātus ar uzrakstiem “Metalurgam būt!”, “Metalurgs ir = būs!”, “Metalurgam valdības atbalstu!”, “Gribam darbu Liepājā, nevis Īrijā!”, “Atdodiet mūsu pensijas!”, “Metalurgam valdības atbalstu!”, “Stop vienaldzībai!” u.c. Pie protestētājiem bija iznākusi ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl