4 komentāri
FOTO: Lielās talkas laikā atrasts reti sastopamais Eiropas purva bruņurupucis
FOTO: LETA

Vakar Lielās talkas laikā Rīgā, Mūkusalas teritorijā, atrastais bruņurupucis, visticamāk, ir reti sastopamais Eiropas purva bruņurupucis, atklāj Dabas aizsardzības pārvaldes rāpuļu eksperts ekologs Mihails Pupiņš.

Pupiņš sacīja, ka, spriežot pēc fotoattēla, konkrētais bruņurupucis ar aptuveni 90% precizitāti ir Eiropas purva bruņurupucis.

Minot, kā bruņurupucis nokļuva Rīgā, Pupiņš norāda, ka visdrīzāk, kāds no iedzīvotājiem pirmajās siltajās dienās devās makšķerēt, atrada bruņurupuci, atveda parādīt bērniem, nezināja, ko tālāk darīt, un, negribot vest atpakaļ uz purvu, izlaida to tuvākajā dabā.

TOP komentāri

 • Elofija
  0 0 0

  Elofija

  Janka, kas kuram labāks. Ja Tev labäk patīk vergit un slaucīt to vietu UK onkulim, lūdzu. Te nevienam iebildumu nav. Good luck, kā sacīt jāsaka...
 • Liene
  0 0 0

  Liene

  Un ko tālāk? Nabaga dzīvnieks... dabā atpakaļ palaida, vai atstāja nebrīvē? Nav brīnums, ka dzīvnieki izmirst - vai nu apšauj vai nu kā ar trofejām lielās :(
 • Bàc
  0 0 0

  Bàc

  Talkā atrastais vai tik nav sarkanausu bruņurupucis, viņi Latvijā spēj izdzīvot, un mūsu ūdeņos viņi ir ienaidnieki!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl