FOTO: ļaudis drūzmējas un izķer visu “Prisma” lielveikalā

5 komentāri
FOTO: ļaudis drūzmējas un izķer visu “Prisma” lielveikalā
Foto: LNT

Pirms veikalu “Prisma” slēgšanas ļaudis pievilināti ar lielām atlaidēm un steidz tukšot veikalu plauktus, novēroja LNT Ziņas.

Pie kasēm veidojas milzīgas rindas, kurās nākas stāvēt pat ilgāk nekā pusstundu. Tāpēc daļa pircēju “Prisma” veikalā tirdzniecības centrā “Riga Plaza” atstājuši piekrautus iepirkumu ratiņus un aizgājuši, nesagaidot savu rindu pie kasēm. Tikmēr citi steiguši apskatīt, kas atstāts pamestajos ratos.

“Plaukti kā izslaucīti nepārtikas preču nodaļā, jo visam ir 60% atlaides. Cilvēki, ātrumā ķerot preces, aiz sevis atstājuši arī bardaku ar sev tomēr nevajadzīgām precēm. Pazudusi visa elektrotehnika, trauki, tekstils, vīriešu, sieviešu un bērnu apģērbi, visi sporta apavi. Daži cenšas saprast, vai zemē noliktie grozi un rati ir nepieskatīti un bez pircēja un, vai tajos meklēt lētās preces,” stāsta aculiecinieki.

Foto

Jau vēstīts, ka jūnijā Latvijā tiks slēgti “Prisma” lielveikali.

Somijas uzņēmums, kas ir šo lielveikalu īpašnieks, paziņojis, ka no Latvijas tirgus aiziet. Lēmums izbeigt biznesu pieņemts arī par Lietuvu, savukārt Igaunijā nolemts palikt.

Kāpēc “Prisma” Latviju pamet? Par to plašāk LNT Ziņu sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl