FOTO: Latvija saņem automašīnas un ieročus no Norvēģijas

Komentāri
FOTO: Latvija saņem automašīnas un ieročus no Norvēģijas
FOTO: NBS

Latvijas Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šodien, 20. martā, saņēmuši militārās automašīnas un ieročus no Norvēģijas, vēsta ieraksts NBS Twitter kontā.

Zemessardzes kaujas spēju stiprināšanai pērn novembrī valdībā apstiprināta prettanku ieroču, kravas automašīnu un bruņotu apvidus automašīnu iegāde no Norvēģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemessardzes vajadzībām tika iegādāti 800 prettanku ieroči Carl Gustav, 50 kravas automašīnas Scania un 50 viegli bruņotas Mercedes Benz apvidus automašīnas par četriem miljoniem eiro esošā aizsardzības budžeta ietvaros.

Šis nav vienīgais dāvinājums, ko Latvija pēdējos gados ir saņēmusi no Norvēģijas. 2014. gada septembrī Latvijas un Norvēģijas aizsardzības ministrs apmainījās ar dokumentiem par panākto vienošanos saistībā ar ekipējuma dāvinājumu aptuveni 650 000 latu vērtībā. To veidoja aptuveni 5000 ķiveru, 2000 bruņuvestu un 2000 uzkabju jeb cita veida vestes, kas ir nonākušas Zemessardzes rīcībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl