FOTO: Latvija oficiāli saņem ielūgumu piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs

Komentāri

Latvijas Olimpiskā komiteja šodien svinīgā ceremonijā saņēma ielūgumu piedalīties Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, kuras notiks šajā Dienvidkorejas pilsētā pēc gada.

Ielūgumu LOK birojā svinīgi piegādāja plkst. 12.00 un to saņēma LOK ģenerālsekretārs un Latvijas delegācijas vadītājs Phjončhanā Žoržs Tikmers. Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā ziemas Olimpiskās spēles notiks no 2018. gada 9. līdz 25. februārim. Latvijas Olimpiskajai komitejai ielūgums vēl jāapstiprina. Ielūgums uz Rīgu no Šveices atceļoja jau piektdien, ja gaidītu šodienu, tad svinīgo pasākumu vajadzētu atcelt, jo šodienas reisu atcēla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LOK birojā akcentēja, ka Latviju Dienvidkorejā pārstāvēs no 35 līdz 40 sportistiem. Šoreiz olimpiādē nepiedalīsies hokejisti, bet liela delegācija būs kamaniņbraucējiem, bobslejistiem un skeletonistiem.

Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs piedalīsies vairāk nekā 3000 labākie ziemas sporta veidu dalībnieku, kas pārstāvēs apmēram 100 valstis.

Foto

Video: TV3 Ziņu sižets

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl