Komentāri
FOTO: laiki mainās, Semīrs paliek jeb seriāls Kobra pirms 15 gadiem un tagad
Publicitātes foto

Ņemot vērā, ka jau 20. jūlijā kanālā TV3 sāks rādīt seriālu Kobra, kas pie skatītājiem atgriežas ar jauno – deviņpadsmito – sezonu, portāls Skaties.lv piedāvā īpašu fotogaleriju, kurā var aplūkot, kā tad izskatījās asa sižeta grāvējseriāla Kobra pašas pirmās sezonas.

Semīra kopdzīve ar bijušo kolēģi Andreu ir izjukusi, abi šķiras un nespēj vienoties ne par kopīgā īpašuma pārdošanu, ne bērnu pieskatīšanu, lai gan kopā ir gandrīz no pirmās sezonas. Toms Krānihs, Jans Rihters, kā arī Bens Jēgers, kurš kopā ar seriāla galveno varoni atgriezīsies uz Vācijas autobāņiem, lai cīnītos pret zagļiem, slepkavām un izspiedējiem. Tie ir vīri no Kobras 11! Visus šos varoņus, kā arī dažus lielākos seriāla sprādzienus, avārijas un daudz ko citu varat apskatīt turpmāk redzamajā galerijā!

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl