Komentāri

Bijušās rūpnīcas ”VEF” teritorija sestdienas rītā gluži vai čum un mudž no cilvēkiem. Telpas nav apkurinātas, tāpēc no aukstuma jāglābjas ar biezām jakām un sirdssiltumu, ko rada patiesi oriģinālas, ar rokām darinātas skaistumlietas. No apģērba un aksesuāriem līdz dizaina lietām un, protams, bērnu precēm.

”Diz.aina tirgus” organizatore Elīna Stelcere stāsta, ka šoreiz izvēlējušies plašākas telpas, kur ir vieta 110 dizaineriem ne vien no Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas, taču pieteikumu saņemts daudz vairāk!

Elīna Stelcere, ”Diz.aina tirgus” organizatore:
Es domāju, ka varējām vēl divus stāvus izīrēt un simt dizaineru ielikt iekšā! Ziemassvētki ir tas laiks, kad aktivizējas gan ražotāji, gan pircēji. Mūsu ideja ir apvienot Baltijas dizainu un nest mūsu dizaineru vārdu tālāk aiz Baltijas robežām.

Foto

”Diz.aina tirgus” ir tikai viens no daudzajiem, kuros pirmssvētku gaisotnē var meklēt interesantas dāvanas mīļajiem, taču tā rīkotāja par konkurenci nepārdzīvo – pircēji arvien vairāk novērtējot un arī izvēloties pašmāju ražojumus, tikai paši kļūstot arī prasīgāki. Trīsreiz nocilājot, pirms ko nopērkot.

Šī gada ”modes kliedziens” ir Latvijā ražotie plānotāji, kuru birums bijis bagātīgs – ap divdesmit dažādiem. Vairāki bija sastopami arī šodien – gan jau gandrīz izķertā ”Mākoņoga”, gan koka vākos tērpušās KUT pierakstu grāmatas, tāpat arī jau pieredzējušās plānotāju dizaineres Agneses Kleinas jaunākais veikums un pavisam svaigas, vēl neredzētas idejas.

”Diz.aina tirgus” šodien noslēdzās, tā kā – ja nav pagūts kāroto atrast, atliek ražotājus uzmeklēt individuāli. Vai arī doties, piemēram, uz Mākslas akadēmijas studentu gadatirgu ”Jarmarku”, kas darbosies līdz pat 30. decembrim.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl