Komentāri

Bijušās rūpnīcas ”VEF” teritorija sestdienas rītā gluži vai čum un mudž no cilvēkiem. Telpas nav apkurinātas, tāpēc no aukstuma jāglābjas ar biezām jakām un sirdssiltumu, ko rada patiesi oriģinālas, ar rokām darinātas skaistumlietas. No apģērba un aksesuāriem līdz dizaina lietām un, protams, bērnu precēm.

”Diz.aina tirgus” organizatore Elīna Stelcere stāsta, ka šoreiz izvēlējušies plašākas telpas, kur ir vieta 110 dizaineriem ne vien no Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas, taču pieteikumu saņemts daudz vairāk!

Elīna Stelcere, ”Diz.aina tirgus” organizatore:
Es domāju, ka varējām vēl divus stāvus izīrēt un simt dizaineru ielikt iekšā! Ziemassvētki ir tas laiks, kad aktivizējas gan ražotāji, gan pircēji. Mūsu ideja ir apvienot Baltijas dizainu un nest mūsu dizaineru vārdu tālāk aiz Baltijas robežām.

Foto

”Diz.aina tirgus” ir tikai viens no daudzajiem, kuros pirmssvētku gaisotnē var meklēt interesantas dāvanas mīļajiem, taču tā rīkotāja par konkurenci nepārdzīvo – pircēji arvien vairāk novērtējot un arī izvēloties pašmāju ražojumus, tikai paši kļūstot arī prasīgāki. Trīsreiz nocilājot, pirms ko nopērkot.

Šī gada ”modes kliedziens” ir Latvijā ražotie plānotāji, kuru birums bijis bagātīgs – ap divdesmit dažādiem. Vairāki bija sastopami arī šodien – gan jau gandrīz izķertā ”Mākoņoga”, gan koka vākos tērpušās KUT pierakstu grāmatas, tāpat arī jau pieredzējušās plānotāju dizaineres Agneses Kleinas jaunākais veikums un pavisam svaigas, vēl neredzētas idejas.

”Diz.aina tirgus” šodien noslēdzās, tā kā – ja nav pagūts kāroto atrast, atliek ražotājus uzmeklēt individuāli. Vai arī doties, piemēram, uz Mākslas akadēmijas studentu gadatirgu ”Jarmarku”, kas darbosies līdz pat 30. decembrim.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl