Komentāri
FOTO: Jūrmalas iedzīvotāji protestē pret jauno pilsētas teritoriālo plānojumu
FOTO: Jānis Zariņš ()

Jūrmalā lemj par pretrunīgi vērtēto jauno pilsētas teritorijas plānojumu. Pirms sēdes pie domes norisinājās iedzīvotāju protests.

Piketētāji rokās turēja plakātus “Ko nevar izdarīt par naudu, var izdarīt par lielu naudu” “Bet ir lietas, ko nevajag darīt”, “Ne par kādu naudu”. Tāpat arī jūrmalnieki rokās turēja fotogrāfijas ar kāpu zonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas iedzīvotāji uzskata, ka jaunais teritoriālais plānojums neveicinās kūrortpilsētas attīstību, bet gan veicinās tikai ekskluzīvu īpašumu būvēšanu. Piketētājiem šķiet, ka dome nestrādā iedzīvotāju interesēs. Pie viņiem iznāca Jūrmalas mērs Gatis Truksnis.

Neskatoties uz iebildumiem, Jūrmalas pilsētas dome apstiprināja Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojuma grozījumus. Par grozījumu apstiprināšanu balsoja 11 deputāti, pret – 2, bet viens – atturējās.

Jūrmalas dome noraida iebildumus pret vērienīgajām izmaiņām pilsētas vaibstos

Jau vēstījām, ka Jūrmalas dome noraidījusi visus priekšlikumus, ko pret plānotajām izmaiņām pilsētas vaibstos bija parakstījuši vairāk nekā divi tūkstoši iedzīvotāju.

Domē norāda, ka neviens no tiem neesot bijis tik pamatots, lai ņemtu vērā. Iniciatīvas autori, Jūrmalas aizsardzības biedrība, bažījas, ka tūlīt tiks dota zaļā gaisma ne tikai piejūras kāpu apbūvei, un akcentē, ka pilsētā acīmredzot nostrādājis ietekmīgu uzņēmēju lobijs.

Foto

Vairāk uzzini TV3 ziņās plkst. 19:00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl