Komentāri
FOTO: jūrā atlaisti pavasarī izskalotie ronēni, kuri pagaidu mājvietu bija raduši Rīgas zoodārzā
FOTO: LETA

Šodien jūrā atlaisti ronēni, kuri šopavasar tika izskaloti krastā un uz laiku mājvietu bija raduši Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Pirms došanās uz Ventspili, kur ar Krasta apsardzes kuģa palīdzību roņus palaida brīvībā, viņus sagaidīja kāda nepatīkama procedūra.

Visi ronēni tika iezīmēti ar īpašu pleznu zīmi. Kā norāda zoodārzā, līdz šim ne reizi krastā nav atrasts ronis ar šādu pleznu zīmi. Un tas viešot cerības, ka visi brīvībā palaistie roņi ir izdzīvojuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nelaimē nokļuvušo ronēnu stāsts atkārtojas katru pavasari, īpaši pēc siltas ziemas, kāda bija arī šī. Šogad Rīgas Zooloģiskajā dārzā marta beigās un aprīlī nogādāti desmit ronēni. Tomēr ne visus izdevies glābt.

Vienam roņu mazulim mājvieta atradusies Polijā, Lodzas Zooloģiskajā dārzā, bet trim ronēniem mājvieta atrasta okeanārijos Dienvidkorejā, kurp tie dosies rudens pusē.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl