Komentāri
FOTO: tā izskatās jauna lidmašīnu virszemes vadības sistēma Rīgas lidostā
Foto: Jānis Zariņš, TV3 ziņas

Rīgas lidostā testē jaunu lidmašīnu virszemes vadības sistēmu, kas lidmašīnu manevrus pa skrejceļu ļauj vadīt automātiski ar gaismu sistēmas palīdzību. Tādējādi tiek atvieglots pilotu un dispečeru darbs, tiek ieekonomēts laiks un degviela.

Tieši Rīgā tiek izmēģināts prototips automatizētai kustību sistēmai lidostā. Sistēmu vērtēt ieradās eksperti no daudzu Eiropas valstu lidostām, kuras plāno to iegādāties, kad tā tiks apgūta. Pirmā šādu sistēmu plāno ieviest Šarla de Golla lidosta Francijā. Arī Rīgas lidosta apsver šīs sistēmas iegādi, jo tā lidojumu drošība tiks uzlabota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Vairāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl