Komentāri

Keukenhofas (kas nozīmē “virtuves dārzs”), kas tūkstošus tūristu ik pavasari priecē Nīderlandē, vēstures aizmetņi meklējami 15. gadsimtā, kad Bavārijas grāfiene Žaklīna šajā apkārtnē ievāca augļus un dārzeņus Teilingenas pils virtuvei. Keukenhofas pils tika uzcelta 1641. gadā, un īpašums izpletās vairāk nekā 200 hektāru platībā.

1949. gadā 20 sīpolpuķu eksportētāji nāca klajā ar plānu izmantot šo teritoriju, lai izrādītu pavasarī ziedošās puķes. Parka vārti sabiedrībai tika vērti 1950. gadā, un šis pasākums izrādījās ārkārtīgi veiksmīgs – pirmajā gadā to apmeklēja 236 000 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad pasākums notiek 68. reizi, un aizvadīto 67 gadu laikā Keukenhofa kļuvusi par pasaulē pazīstamu ceļojumu galamērķi.

Šī ir iespēja Nīderlandes puķkopjiem astoņu nedēļu garumā izrādīt savus lolojumus, un galvenais uzsvars tiek likts uz aptuveni septiņiem miljoniem pavasarī ziedošo sīpolpuķu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl