Komentāri

Keukenhofas (kas nozīmē “virtuves dārzs”), kas tūkstošus tūristu ik pavasari priecē Nīderlandē, vēstures aizmetņi meklējami 15. gadsimtā, kad Bavārijas grāfiene Žaklīna šajā apkārtnē ievāca augļus un dārzeņus Teilingenas pils virtuvei. Keukenhofas pils tika uzcelta 1641. gadā, un īpašums izpletās vairāk nekā 200 hektāru platībā.

1949. gadā 20 sīpolpuķu eksportētāji nāca klajā ar plānu izmantot šo teritoriju, lai izrādītu pavasarī ziedošās puķes. Parka vārti sabiedrībai tika vērti 1950. gadā, un šis pasākums izrādījās ārkārtīgi veiksmīgs – pirmajā gadā to apmeklēja 236 000 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad pasākums notiek 68. reizi, un aizvadīto 67 gadu laikā Keukenhofa kļuvusi par pasaulē pazīstamu ceļojumu galamērķi.

Šī ir iespēja Nīderlandes puķkopjiem astoņu nedēļu garumā izrādīt savus lolojumus, un galvenais uzsvars tiek likts uz aptuveni septiņiem miljoniem pavasarī ziedošo sīpolpuķu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl