Komentāri
FOTO: iespaidīgas militārās mācības, kur karavīri pilnveido savas šaušanas prasmes kaujas laukā
Foto: Jānis Zvērs

TV3 ziņas šodien viesojās Ādažu poligonā, kur no 3. līdz 12. decembrim norisinās Latvijas un ASV militārās mācības ”Rock Warrior”, kuru laikā karavīri uzlabo lauka kaujas iemaņas, tostarp kaujas šaušanu.

Mācībās piedalās gan Latvijā izvietotā ASV 173. kājnieku brigādes rota, gan Lietuvā un Igaunijā operācijā ”Atlantic Resolve” izvietotās rotas. Savukārt Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1. mehanizētā kājnieku bataljona 2. kājnieku rotai šīs būs noslēdzošās mācības pirms uzsākt pildīt uzdevumus Sevišķi ātrās reaģēšanas vienības kaujas grupas sastāvā 2017. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uguns atbalstu mācību laikā nodrošinās mīnmetēji un haubices, kā arī prettanku ieroči ”Carl Gustav” un ”Javelin”, gaisa atbalstu sniegs helikopteri ”Black Hawk” un Francijas iznīcinātāji ”Mirage”. Mācībās atbalstu sniegs arī kaujas izlūkošanas kāpurķēžu bruņutehnika.

Foto

Reportāža no militārajām mācībām TV3 ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl