Komentāri
FOTO: iespaidīgas militārās mācības, kur karavīri pilnveido savas šaušanas prasmes kaujas laukā
Foto: Jānis Zvērs

TV3 ziņas šodien viesojās Ādažu poligonā, kur no 3. līdz 12. decembrim norisinās Latvijas un ASV militārās mācības ”Rock Warrior”, kuru laikā karavīri uzlabo lauka kaujas iemaņas, tostarp kaujas šaušanu.

Mācībās piedalās gan Latvijā izvietotā ASV 173. kājnieku brigādes rota, gan Lietuvā un Igaunijā operācijā ”Atlantic Resolve” izvietotās rotas. Savukārt Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1. mehanizētā kājnieku bataljona 2. kājnieku rotai šīs būs noslēdzošās mācības pirms uzsākt pildīt uzdevumus Sevišķi ātrās reaģēšanas vienības kaujas grupas sastāvā 2017. gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uguns atbalstu mācību laikā nodrošinās mīnmetēji un haubices, kā arī prettanku ieroči ”Carl Gustav” un ”Javelin”, gaisa atbalstu sniegs helikopteri ”Black Hawk” un Francijas iznīcinātāji ”Mirage”. Mācībās atbalstu sniegs arī kaujas izlūkošanas kāpurķēžu bruņutehnika.

Foto

Reportāža no militārajām mācībām TV3 ziņās plkst. 19.00!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl