FOTO: farss Artusa Kaimiņa partijas dibināšanas kopsapulcē

11 komentāri
FOTO: farss Artusa Kaimiņa partijas dibināšanas kopsapulcē
FOTO: Jānis Zvērs ()

Šodien notiek Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa jaunās topošās partijas Kam Pieder Valsts dibināšanas kopsapulce. Visiem sanākušajiem, kas gribēja tikt iekšā, bija jāparaksta īpaša noteikumu lapa. Savukārt žurnālistiem, kā izrādās, bija jāakreditējas līdz 30. aprīlim. Nekad partiju kongresos tik stingras prasības nav bijušas.

Ārā pret Artusu piketē Sigurds Graudiņš – slavens antiglobālists. Viņam nepatīk, ka Kaimiņš atbalstījis likumu, ar kuru var stingrāk kontrolēt medijus, tā saucamos drošības grozījumus. Cilvēkus iekšā sāka laist pulksten 14.00, kad jau ārā bija sapulcējušies ap 100 cilvēku. Durvis sargāja pašmāju reperis Armands, kurš bija populārs pirms padsmit gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gribi būt starp partijas dibinātājiem, maksā 20 eiro

Kad cilvēki iekļuva telpās izveidojās rinda trijos stāvos, lai tiktu pie notāra. Dalībnieki stāvēja rindā ar parakstītiem papīriem, ka uzvedīsies labi. Visiem, kas vēlējās būt dibinātāji, ir jāsamaksā 20 eiro. Kādu cilvēku, kurš fotografēja bez akreditācijas, apsargi palūdza aiziet. Esot melnais saraksts ar divdesmit vārdiem, kurus iekšā nelaidīs.

Artuss Kaimiņš atzīst, ka jūtas kā bura, aiz kura pulcējas domubiedri. Vēl 15:00, stundu pēc pieteiktā laika, sapulce nebija sākusies.

 

FOTO

Reportāžu no Artusa Kaimiņa partijas dibināšanas skaties TV3 ziņās plkst. 19:00!

TOP komentāri

 • Cerīgā
  +8 +8 0

  Cerīgā

  Malači! Man prieks ka daudz jauniešu ir redzams.Latvija ir pelnījusi pārmaiņas.Lai viss izdodas.
 • Reinis
 • bricis
  +4 +4 0

  bricis

  Viss iet ''pēc plāna''. Pretestība KPV partijas dibināšanai organizēta augstā līmenī, kā to varēja sagaidīt. Skatīsimies, kurš ņems virsroku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl