FOTO: dramatiski skati Rīgas ielās – kūstot sniegam, uz ceļiem veidojas bedre pie bedres

1 komentārs
FOTO: dramatiski skati Rīgas ielās – kūstot sniegam, uz ceļiem veidojas bedre pie bedres
Foto: Jānis Zvērs

Iestājoties siltākam laikam, Rīgas ielu stāvoklis kļuvis pavisam bēdīgs. TV3 Ziņas devās apskatīt, kā izskatās brauktuves, nokūstot sniegam. Kāds autovadītājs Bišumuižā atzina, ka automašīna regulāri tiek sabojāta bedru dēļ un remonts jāveic vidēji reizi mēnesī, bet jēgu tam vairs neredz.

Īpaši strauji bedres veidojas ielās ar novecojušu asfaltbetona segumu un augstu satiksmes intensitāti. Vairumā gadījumu bedru dēļ tiek bojātas automašīnu riepas un diski, bet mēdz būt arī nopietnāki gadījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau iepriekš apdrošinātāji norādījuši, ka janvāris un februāris ir tie ziemas mēneši, kuros visbiežāk var sagaidīt salu, sniegu un atkusni, tātad straujas temperatūras svārstības. Ceļa segumam šādi laikapstākļi plaisas padara lielākas, bet bedres – dziļākas.

Tāpēc mainīgos laikapstākļos autovadītāji aicināti uzmanīties un rūpīgi izvērtēt izvēlēto braukšanas ātrumu, ievērojot katrā ceļa posmā norādīto ātruma ierobežojuma zīmi, kā arī drošības labad samazinot braukšanas ātrumu tajos ceļa posmos, kuros redzams, ka ceļa segums nav kvalitatīvs.

Foto: Rīgas bedrainās ielas

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl