Komentāri
FOTO: desmitiem pāru Jēkabpilī centušies uzstādīt jaunu Ginesa rekordu
FOTO: LETA

Lidojumā gaisa balonos, salaulājot 50 pārus, Jēkabpilī šodien bija iecerēts sasniegt jaunu pasaules Ginesa rekordu.

Līdz ar laulībām gaisa balonā noslēgsies arī ziemas gaisa balonu festivāls Love Cup 2016, kas norisinājās no 11. februāra.

Laulājoties lidojuma laikā gaisa balonā, 50 pāri centīsies sasniegt pasaules Ginesa rekordu “Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits”.

Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu Largest airborne wedding oficiāli reģistrēts pasaules Ginesa rekorda organizācijā.

Atbilstoši Civilās aviācijas aģentūras (CAA) izsniegtajai atļaujai arī šodien dažādo izmēru gaisa baloni debesīs lidos virs Jēkabpils un tai līdzās esošās Krustpils, kā arī Salas un Viesītes novada.

Tādējādi būs gādāts, lai gaisa balonus debesīs var redzēt iespējami daudz vietējo iedzīvotāju maksimāli plašā diapazonā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl