39 komentāri

Šodien pussimts Kokneses novada iedzīvotāju skaļā piketā protestēja pret Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas slēgšanu.

Valdības lēmums paredz, ka valsts finansējumu vairs nesaņems internātskolas, bet pašvaldības nespēj segt to uzturēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protests pret Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas slēgšanu izvērtās emocionāli sakāpināts.

Neapmierinātie vecāki un skolotāji ielenca Kokneses novada domes deputātus pa ceļam uz sēdi, kurā bija jālemj izziņot nākamo kā pēdējo semestri un jaunu audzēkņu uzņemšanas pārtraukšanu.

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolā mācās 160 audzēkņi, un pēc iestādes likvidācijas viņiem nāktos mācības turpināt tuvākajās citās skolās. Pedagogi uzsver – ļoti daudziem bērniem dzīvošana internātā ir glābiņš.

Foto

TOP komentāri

 • Ploms
  +8 +8 0

  Ploms

  Koomunisms beidziezs , haļava uz citu nodokļu maksātāju rēķina vairs nebūs.Labi barotas maāmiņas dzīvo mājās , sreb alu un pi......as .Bett bērnus nogrūž internātā.Kad to murgu izbeigs
 • Krūmins
  +6 +6 0

  Krūmins

  Bebri ir unikāla vieta ko vietējie nolaida lidz klinkim.Sovhozu izvazāja , pil i sacūkoja un pēdējās grošas parazitē uz internāta bērniem.
 • Nils

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl