39 komentāri

Šodien pussimts Kokneses novada iedzīvotāju skaļā piketā protestēja pret Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas slēgšanu.

Valdības lēmums paredz, ka valsts finansējumu vairs nesaņems internātskolas, bet pašvaldības nespēj segt to uzturēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protests pret Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas slēgšanu izvērtās emocionāli sakāpināts.

Neapmierinātie vecāki un skolotāji ielenca Kokneses novada domes deputātus pa ceļam uz sēdi, kurā bija jālemj izziņot nākamo kā pēdējo semestri un jaunu audzēkņu uzņemšanas pārtraukšanu.

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolā mācās 160 audzēkņi, un pēc iestādes likvidācijas viņiem nāktos mācības turpināt tuvākajās citās skolās. Pedagogi uzsver – ļoti daudziem bērniem dzīvošana internātā ir glābiņš.

Foto

TOP komentāri

 • Ploms
  +8 +8 0

  Ploms

  Koomunisms beidziezs , haļava uz citu nodokļu maksātāju rēķina vairs nebūs.Labi barotas maāmiņas dzīvo mājās , sreb alu un pi......as .Bett bērnus nogrūž internātā.Kad to murgu izbeigs
 • Krūmins
  +6 +6 0

  Krūmins

  Bebri ir unikāla vieta ko vietējie nolaida lidz klinkim.Sovhozu izvazāja , pil i sacūkoja un pēdējās grošas parazitē uz internāta bērniem.
 • Nils

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl