FOTO: ”Degpunktā” aicina palīdzēt dzīvnieku patversmei ”Mežavairogi”

Komentāri
FOTO: ”Degpunktā” aicina palīdzēt dzīvnieku patversmei ”Mežavairogi”
Publicitātes foto

Mūžīga draudzība un neizsīkstoša mīlestība – vērtības, ko bez atlīdzības mums sniedz mūsu četrkājainie draugi. Aiz loga ir ziema, straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, un ”Degpunktā” komanda aicina palīdzēt dzīvnieku patversmes ”Mežavairogi” iemītniekiem!

17. decembris ir diena, kurā kopīgi varam vienoties labiem darbiem un izrādīt atbildību pret dzīvniekiem. Jau no plkst. 11.00 ikviens aicināts doties uz patversmi ”Mežavairogi”, kas atrodas Ķekavas novadā, un paveikt labu darbu. Tas var būt sirds siltums, pastaigas, ēdiens vai citi līdzekļi, ar kuriem varam parūpēties par labāku dzīvnieku ikdienu patversmē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Degpunktā” vadītāja Ieva Brante aicina:

Gaidot svētkus, mēs bieži vien domājam tikai par pasauli, kas ir mums tuvu apkārt. Par to, kā sagādāt prieku saviem tuviniekiem, sev. Dzīvnieku patversmes ar iemītniekiem tiek piepildītas ne jau tāpat vien, katram no viņiem ir savs stāsts, un diemžēl katrā no šiem stāstiem piedalās kāds cilvēks, kurš kaut ko nav izdarījis pēc labākās sirdsapziņas, nav ievērojis, ka ”mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām”! Savukārt mēs, tie, kuri to saprotam un nedarām pāri četrkājainajiem draugiem, esam savā ziņā līdzatbildīgi par citu cilvēku bezatbildību. Lai cik pretrunīgi būtu to pieņemt, varbūt ir lieki analizēt un labāk domāt par to, kā varam palīdzēt! Tāpēc es aicinu palīdzēt!

”Degpunktā” Ziemassvētku raidījumā, 24. decembrī, plkst. 20.40 ieraudzīsiet, kā pagāja īpašā diena ”Mežavairogi” patversmē – gaidāmi īpaši sirsnīgi un aizkustinoši stāsti par patversmju dzīvniekiem!

Skatieties īpašo “Degpunktā” Ziemassvētku vakara raidījumu 24. decembrī plkst. 20.40 LNT!

 

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl