Komentāri
FOTO: Briseles teroraktu iespaidā masu pulcēšanās vietās Rīgā pastiprināti drošības pasākumi
FOTO: Jānis Zariņš ()

Reaģējot uz teroraktiem Briselē, jau no vakardienas pastiprināti drošības pasākumi arī Latvijā. Papildu policisti norīkoti patrulēšanai masu pulcēšanās vietās, tostarp lidostā. Šajos pasākumos tiks iesaistīti arī kinologi. Līdz šim nekādi incidenti šajos objektos nav novēroti. Patruļu galvenais mērķis ir vairot iedzīvotāju drošības sajūtu.

TV3 Ziņas novēroja, ka papildu policijas patruļas gan ir grūti pamanāmas. Tāpat arī aptaujātie cilvēki stāstīja, kā jūtas diezgan droši un nebaidās ceļot. Likumsargi akcentē, ka pastiprinātajiem drošības pasākumiem nav saistības ar terorisma draudu līmeņa palielināšanos Latvijā – mūsu valstī tas joprojām saglabājas zems.

Foto

 

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl