Komentāri

Degpunktā komanda saņēmusi palīgā saucienu no Čiekurkalna. Tur kādas mājas pagalmā nekaunīgs biškopis novietojis 11 stropus ar bitēm, padarot vairāku kvartālu iedzīvotājus par viena medus biznesmeņa ķīlniekiem. 

Bija parasts darbadienas rīts, kad šīs mājas pagalmā iebrauca busiņš un otrā stāva dzīvokļa saimnieks no tā izkrāva 11 stropus ar bitēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņi stāsta, ka bišu īpašnieks rīkojies pret pārējo iedzīvotāju gribu. Arī policistus bišu saimnieks nav klausījis, un bites palikušas nelielajā dārzā. Turpat aiz žoga dzīvo ģimene ar diviem bērniem, arī viņi Degpunktā komandai neslēpa sašutumu par notikušo un solīja vērsties pie juristiem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka vienam mazulim ir nopietna alerģija pēc bišu dzēlieniem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl