Foto: apmēram 20 cilvēku gaida Kaimiņu Čiekurkalnā pie policijas izolatora

0 Komentāru
Foto: apmēram 20 cilvēku gaida Kaimiņu Čiekurkalnā pie policijas izolatora
LNT

Ceturtdienas, 21. jūnija, pēcpusdienā apmēram 20 cilvēku pie policijas izolatora Čiekurkalnā gaidīja trešdien aizturētā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa atbrīvošanu, novēroja LNT Ziņas.

LNT Ziņas jau vēstīja, ka aizturētais Kaimiņš būs tiesīgs saņemt parlamentārieša algu pilnā apmērā, kā arī piedalīties Saeimas plenārsēdēs un komisiju sēdēs, ja viņu ceturtdien atbrīvos pēc īslaicīgās aizturēšanas. Citiem vārdiem – Kaimiņam nebūs nekādu ierobežojumu, veicot deputāta pienākumus.

To LNT Ziņām apliecināja Saeimas Juridiskā biroja vadītāja Dina Meistere. Viņa norādīja, ka deputāts nav izdots kriminālvajāšanai, Saeima tikai ļāvusi viņu aizturēt un veikt kratīšanas pie Kaimiņa. Šāda lēmuma gadījumā nekādi ierobežojumi deputāta amata pildīšanai vai atalgojuma saņemšanai nav nosakāmi.

Advokāts un Kaimiņa partijas ”KPV LV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems iepriekš LNT Ziņām sacīja, ka, pēc viņa rīcībā esošās informācijas, tiesībsargājošās iestādes Kaimiņu atbrīvot plāno ceturtdien. Sagaidītāju rindās ceturtdienas pēcpusdienā bija redzams arī Gobzems.

0 Komentāru