FOTO: Alises ūdenstornis gaida jaunos saimniekus

Komentāri
FOTO: Alises ūdenstornis gaida jaunos saimniekus
Foto: Ivo Jurkāns, LNT ziņas

Āgenskalna ūdenstornis, saukts arī par Alises ūdenstorni, patlaban stāv tukšs un pamests, ja vien izsolē tam netiks atrasts jauns saimnieks.

Ūdenstorni, kurā līdz 2010. gadam atradās neatkarīgās mūzikas ierakstu studija un mēģinājumu telpas, tagad tiek plānots izsolīt ar 157 tūkstošu eiro sākumcenu. Izsole notiks 30. aprīlī, un to rīkos SIA Rīgas ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā novēroja LNT Ziņas, patlaban ūdenstorņa logi ir noputējuši, sienu krāsa pamatīgi nolupusi, un uz tām saglabājušies vēl padomju laika uzraksti un dekorācijas.

Līdz 2010. gadam ūdenstorni Āgenskalnā apdzīvoja tādas neatkarīgās mūzikas grupas kā Baložu Pilni Pagalmi, Atdod Zapti, Ir Bijuši Mati un Izbijuši, Mazie Smirdīgie Kociņi un citas.

Skaties foto, kā patlaban izskatās Alises ūdenstornī!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl