Komentāri
FOTO: aizkulises – LNT ziņas visā Latvijā seko līdzi vēlēšanu norisei
LNT

3. un 4. jūnijā LNT Ziņu dienests visā Latvijā seko pašvaldību vēlēšanu norisei un rezultātiem!

Valsts prezidents, kurš šorīt balsoja Ogrē, norāda, ka, viņaprāt, pašvaldībās vajadzīgi deputāti, kuri ir gatavi pieņemt izšķirīgus lēmumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr vēlēšanu dienā Stelpes pagastā zemnieki ierakušies lauku darbos, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā aktīvi tiek apspriestas vēlēšanas, savukārt Jūrmalā vēlētāji cer, ka šīs pašvaldību vēlēšanas nesīs pārmaiņas.

Šajās pašvaldību vēlēšanās fiksēti arī vairāki pārkāpumi – Drošības policija no vairākiem Latvijas reģioniem saņēmu signālus par iespējamu balsu pirkšanu.

Foto: LNT ziņu dienesta komanda visā Latvijā seko līdzi vēlēšanu norisei

Rezultātus analizēsim īpašā Vēlēšanu nakts tiešraidē, kas būs skatāma LNT ēterā no plkst. 22.30.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl