FOTO: Ādažos noslēdzas militārās mācības Sudraba bulta

Komentāri
FOTO: Ādažos noslēdzas militārās mācības Sudraba bulta
FOTO: Jānis Zariņš ()

Šodien noslēdzās starptautiskās militārās mācības Sudraba bulta 2016, kas aizsākās jau 17. oktobrī. Tajās piedalās vairāk nekā 3000 karavīru no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī Albānijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Rumānijas un Vācijas.

Šodien uz Ādažu poligonu devās arī Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube, Albānijas bruņoto spēku komandieris ģenerālmajors Jeronims Bazo un citas augstas amatpersonas, kuras Ādažos novēros mācību lauka taktiskā vingrinājuma uzdevumu. Tāpat arī apskatīs tehniku un ekipējumu un tiksies ar mācību dalībniekiem, kā arī iepazīsies ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas uzņēmumu ražojumiem.
Mācību mērķis ir pilnveidot Nacionālo bruņoto spēku sadarbību ar sabiedrotajiem un partnervalstīm, kā arī trenēt vienību spējas plānot un īstenot aizsardzības operācijas ar kaujas nodrošinājuma elementu integrāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Plašāk par militārajām mācībām TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl