FOTO: 900 Sekundēm jauns moderators – Mārtiņš Daugulis

1 komentārs
FOTO: 900 Sekundēm jauns moderators – Mārtiņš Daugulis
FOTO: LNT

Šodien, 3. septembra rītā no LNT Ziņu dienesta jaunās un multifunkcionālās studijas raidījuma 900 sekundes skatītājus sveica jauns vadītājs Mārtiņš Daugulis, kurš plašāk sabiedrībā pazīstams kā ārpolitikas pētnieks un konferenču moderators.

Viņš pievienojies LNT Ziņu dienesta komandai, kļūstot par ceturto vadītāju.

Daugulis ir Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks un Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas Studiju fakultātes lektors. Pirms darba LNT Ziņu dienestā Daugulis ir bijis konferenču moderators un pasākumu vadītājs.

Līdz 2014.gadam viņš ir ieņēmis padomnieka amatu Eiropas Parlamentā, kā arī pirms tam darbojies Eiropas Savienības likumdošanas jautājumos Ekonomikas ministrijā. Dauguļa televīzijas pieredze saistās ar izklaides žanra pārraižu vadīšanu un dalību tajās. Zinātniski akadēmiskajā jomā Daugulis ir zinātņu doktora kandidāts politikas zinātnē, specializējoties starpvalstu komunikācijas analīzē.

Mārtiņš Daugulis 

Līdz šim esmu darbojies kā pasākumu vadītājs un moderators, kā arī pētnieks Latvijas Ārpolitikas institūtā un lektors Rīgas Stradiņa universitātē! Priecājos pievienoties LNT ziņu dienestam, tā augsti profesionālās komandas, kā arī cilvēcīgās pieejas notikumu analīzei dēļ. 900 sekundes ir iespēja modināt Latvijas iedzīvotājus gaiši un pozitīvi, reizē objektīvi vēstījot par svarīgāko- kurš gan laistu garām tādu iespēju?

1 komentārs