Komentāri

Trešdien, 8. februārī, norisinās Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) dibinātā sociālā atbalsta fonda “Līdzskaņa” sadarbības līguma parakstīšana ar organizāciju “Ziedot.lv”, vērsa LNT ziņas. 

Fonda mērķis ir sniegt finansiālu, praktisku, emocionālu atbalstu izpildītājiem un fonogrammu producentiem, lai palīdzētu atveseļoties, kā arī pārvarēt pēkšņus zaudējumus un grūtības dzīvē, kas vienlaikus liegušas māksliniekiem iespēju attīstīt savu radošumu un apgrūtinājušas sadzīvi, tādējādi arī izolējot māksliniekus no ierastās ikdienas vides.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fonda atklāšanā piedalās fonda “Līdzskaņa” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve un izpilddirektore Liena Grīna, kā arī “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta. Tāpat pasākumā ar īsu runu un priekšnesumu uzstājas dziedātāja Olga Rajecka.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl