Komentāri

Trešdien, 8. februārī, norisinās Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) dibinātā sociālā atbalsta fonda “Līdzskaņa” sadarbības līguma parakstīšana ar organizāciju “Ziedot.lv”, vērsa LNT ziņas. 

Fonda mērķis ir sniegt finansiālu, praktisku, emocionālu atbalstu izpildītājiem un fonogrammu producentiem, lai palīdzētu atveseļoties, kā arī pārvarēt pēkšņus zaudējumus un grūtības dzīvē, kas vienlaikus liegušas māksliniekiem iespēju attīstīt savu radošumu un apgrūtinājušas sadzīvi, tādējādi arī izolējot māksliniekus no ierastās ikdienas vides.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fonda atklāšanā piedalās fonda “Līdzskaņa” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve un izpilddirektore Liena Grīna, kā arī “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta. Tāpat pasākumā ar īsu runu un priekšnesumu uzstājas dziedātāja Olga Rajecka.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl