FKTK: “PrivatBank” klientiem nav pamata uztraukties

Komentāri

Ukrainas “PrivatBank” ir lielākais akcionārs bankai “PrivatBank” Latvijā. Pēc aktīvu apjoma šī ir 12. lielākā banka Latvijā, un eksperti norāda, ka tā nav nozīmīgs spēlētājs banku tirgū. Finanšu un kapitāla tirgus komisijā pēcpusdienā informēja, ka Ukrainas lēmums nacionalizēt “PrivatBank” tiešā veidā neietekmēs Latvijas bankas darbību, jo tā darbojas neatkarīgi, un tai ir labi finanšu rādītāji.

Jeļena Ļebedeva, FKTK Uzraudzības departamenta direktore

Līdz ar šo lēmumu bankā mainās lielākais bankas akcionārs. Netiešā veidā līdzdalību Latvijas “PrivatBank” iegūst Ukrainas valdība. Mēs arī visu laiku esam kontaktā ar mūsu banku, ar “PrivatBank” Latvijā, un mēs redzam, ka situācija ir stabila un mierīga, klienti ir mierīgi, ļoti normāli komunicē ar banku, kas arī ir normāli. Es uzskatu, ka “PrivatBank” klientiem nav nekāda pamata uztraukties un banka strādā ierastā režīmā.

Ukrainas “PrivatBank” pieder 46,54% Latvijas “PrivatBank” akciju. Tagad banku uzraugi sākuši jaunā akcionāra pārbaudi un plāno noskaidrot arī Ukrainas valdības nodomus attiecībā uz Latvijas “PrivatBank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas “PrivatBank” pēcpusdienā izplatīja paziņojumu, ka banka strādā kā ierasts un bez jebkādiem ierobežojumiem. Jāatgādina, ka visi noguldījumi Latvijā strādājošajās bankās līdz 100 000 eiro ir valsts apdrošināti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl