FKTK: “PrivatBank” klientiem nav pamata uztraukties

Komentāri

Ukrainas “PrivatBank” ir lielākais akcionārs bankai “PrivatBank” Latvijā. Pēc aktīvu apjoma šī ir 12. lielākā banka Latvijā, un eksperti norāda, ka tā nav nozīmīgs spēlētājs banku tirgū. Finanšu un kapitāla tirgus komisijā pēcpusdienā informēja, ka Ukrainas lēmums nacionalizēt “PrivatBank” tiešā veidā neietekmēs Latvijas bankas darbību, jo tā darbojas neatkarīgi, un tai ir labi finanšu rādītāji.

Jeļena Ļebedeva, FKTK Uzraudzības departamenta direktore

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar šo lēmumu bankā mainās lielākais bankas akcionārs. Netiešā veidā līdzdalību Latvijas “PrivatBank” iegūst Ukrainas valdība. Mēs arī visu laiku esam kontaktā ar mūsu banku, ar “PrivatBank” Latvijā, un mēs redzam, ka situācija ir stabila un mierīga, klienti ir mierīgi, ļoti normāli komunicē ar banku, kas arī ir normāli. Es uzskatu, ka “PrivatBank” klientiem nav nekāda pamata uztraukties un banka strādā ierastā režīmā.

Ukrainas “PrivatBank” pieder 46,54% Latvijas “PrivatBank” akciju. Tagad banku uzraugi sākuši jaunā akcionāra pārbaudi un plāno noskaidrot arī Ukrainas valdības nodomus attiecībā uz Latvijas “PrivatBank”.

Latvijas “PrivatBank” pēcpusdienā izplatīja paziņojumu, ka banka strādā kā ierasts un bez jebkādiem ierobežojumiem. Jāatgādina, ka visi noguldījumi Latvijā strādājošajās bankās līdz 100 000 eiro ir valsts apdrošināti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl