FKTK: “PrivatBank” klientiem nav pamata uztraukties

Komentāri

Ukrainas “PrivatBank” ir lielākais akcionārs bankai “PrivatBank” Latvijā. Pēc aktīvu apjoma šī ir 12. lielākā banka Latvijā, un eksperti norāda, ka tā nav nozīmīgs spēlētājs banku tirgū. Finanšu un kapitāla tirgus komisijā pēcpusdienā informēja, ka Ukrainas lēmums nacionalizēt “PrivatBank” tiešā veidā neietekmēs Latvijas bankas darbību, jo tā darbojas neatkarīgi, un tai ir labi finanšu rādītāji.

Jeļena Ļebedeva, FKTK Uzraudzības departamenta direktore

Līdz ar šo lēmumu bankā mainās lielākais bankas akcionārs. Netiešā veidā līdzdalību Latvijas “PrivatBank” iegūst Ukrainas valdība. Mēs arī visu laiku esam kontaktā ar mūsu banku, ar “PrivatBank” Latvijā, un mēs redzam, ka situācija ir stabila un mierīga, klienti ir mierīgi, ļoti normāli komunicē ar banku, kas arī ir normāli. Es uzskatu, ka “PrivatBank” klientiem nav nekāda pamata uztraukties un banka strādā ierastā režīmā.

Ukrainas “PrivatBank” pieder 46,54% Latvijas “PrivatBank” akciju. Tagad banku uzraugi sākuši jaunā akcionāra pārbaudi un plāno noskaidrot arī Ukrainas valdības nodomus attiecībā uz Latvijas “PrivatBank”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas “PrivatBank” pēcpusdienā izplatīja paziņojumu, ka banka strādā kā ierasts un bez jebkādiem ierobežojumiem. Jāatgādina, ka visi noguldījumi Latvijā strādājošajās bankās līdz 100 000 eiro ir valsts apdrošināti.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl