Fitnesa klubs pieprasa samaksu no klientiem, kuri sporta zāli neapmeklē

6 komentāri

Lai uzturētu sevi labā formā, daudzi izvēlas apmeklēt sporta zāles. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no vīrieša, kurš saskāries ar nepatīkamu pieredzi fitnesa klubā My Fitness.

Vīrietis iegādājies mēneša abonementu, bet pēc piecām sporta zāles apmeklēšanas reizēm sapratis, ka vēlas apmeklēt citu fitnesa centru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēc tam man atnāca rēķins, ka man ir jāmaksā. Protams, es to ignorēju, jo, kāpēc man būtu jāmaksā par pakalpojumu, ko neizmantoju,” stāsta Kristaps.

Fitnesa kluba My Fitness mājaslapā rakstīts, ka mēneša abonements maksā 39 eiro, bet izrādās, ka, pērkot šo abonementu, tiek slēgts beztermiņa līgums. Tas nozīmē, ka klientam tiek izrakstīts rēķins arī tad, ja sporta zāle netiek apmeklēta.

”Man atnāca īsziņa – ja es nesamaksāšu, būs darīšana ar parādu piedzinējiem,” stāsta Kristaps.

Madara Dumbre, My Fitness klientu menedžere

Sporta kluba abonēšana, līdzīgi kā citi sabiedriskie pakalpojumi (interneta un televīzijas pieslēgums, telekomunikāciju pakalpojumi), nav atkarīga no pakalpojuma izmantošanas intensitātes vai apjoma. Tas nozīmē, ka arī gadījumā, ja pakalpojums netiek izmantots, par abonēšanas periodu ir jāmaksā.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) informē, ka pagaidām tie, kuriem draudēts ar parādu piedzinēju iestādēm, var nesatraukties. Jo šāda veida parādu piedziņa ir iesaldēta, līdz noskaidrosies, vai šāds piedāvājums ir taisnīgs.

Skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

 • Liene
  +1 +1 0

  Liene

  Mājaslapā, līgumā un līguma slēgšanas brīdī klients saņem infomāciju par to,ka līgums ir aktīvs līdz mirklim, kamēr nav apturēts! Katra paša darīšana, vai spēj tik daudz kā lauzt līgumu, turklāt tas izdarāms bez maksas.
 • Protams
 • Demokrāts
  0 0 0

  Demokrāts

  Droši vien līdz galam kautkas kārtībā nav - VIASAT starp citu ir labs piemērs līdzīgai negodīgai komercpraksei

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl