Komentāri

Ko darīs valdība, ja nepiepildīsies nodokļu reformā paredzētais valsts budžeta ieņēmumu plāns. Par to jau sākusi bažīties Fiskālās disciplīnas padome.

Vēl jo vairāk bažas saistītas ar to, ka valdība neizmanto situāciju, kad pieaug ekonomika, un budžetā neveido pārpalikumu, bet pieļauj deficītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fiskālās padomes ieskatā stimulēt tautsaimniecību uz budžeta deficīta rēķina vairs nav attaisnojami, jo ekonomika uzsilst un draud pārkarst, tāpēc jau laikus jāgatavojas situācijai, kad ekonomiskā attīstība vairs nebūs tik labvēlīga.

Šobrīd viens no karstajiem jautājumiem saistīts ar darbaspēka trūkumu un darba algu kāpumu, kas nākotnē radīs spiedienu budžeta izdevumiem.

Valsts finanšu pētnieki cer, ka valdība pieņems drosmīgu lēmumu un valsts sektorā mazinās strādājošo skaitu, bet palikušajiem maksās konkurētspējīgas algas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl