Komentāri

Ko darīs valdība, ja nepiepildīsies nodokļu reformā paredzētais valsts budžeta ieņēmumu plāns. Par to jau sākusi bažīties Fiskālās disciplīnas padome.

Vēl jo vairāk bažas saistītas ar to, ka valdība neizmanto situāciju, kad pieaug ekonomika, un budžetā neveido pārpalikumu, bet pieļauj deficītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fiskālās padomes ieskatā stimulēt tautsaimniecību uz budžeta deficīta rēķina vairs nav attaisnojami, jo ekonomika uzsilst un draud pārkarst, tāpēc jau laikus jāgatavojas situācijai, kad ekonomiskā attīstība vairs nebūs tik labvēlīga.

Šobrīd viens no karstajiem jautājumiem saistīts ar darbaspēka trūkumu un darba algu kāpumu, kas nākotnē radīs spiedienu budžeta izdevumiem.

Valsts finanšu pētnieki cer, ka valdība pieņems drosmīgu lēmumu un valsts sektorā mazinās strādājošo skaitu, bet palikušajiem maksās konkurētspējīgas algas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl