Komentāri

Ko darīs valdība, ja nepiepildīsies nodokļu reformā paredzētais valsts budžeta ieņēmumu plāns. Par to jau sākusi bažīties Fiskālās disciplīnas padome.

Vēl jo vairāk bažas saistītas ar to, ka valdība neizmanto situāciju, kad pieaug ekonomika, un budžetā neveido pārpalikumu, bet pieļauj deficītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fiskālās padomes ieskatā stimulēt tautsaimniecību uz budžeta deficīta rēķina vairs nav attaisnojami, jo ekonomika uzsilst un draud pārkarst, tāpēc jau laikus jāgatavojas situācijai, kad ekonomiskā attīstība vairs nebūs tik labvēlīga.

Šobrīd viens no karstajiem jautājumiem saistīts ar darbaspēka trūkumu un darba algu kāpumu, kas nākotnē radīs spiedienu budžeta izdevumiem.

Valsts finanšu pētnieki cer, ka valdība pieņems drosmīgu lēmumu un valsts sektorā mazinās strādājošo skaitu, bet palikušajiem maksās konkurētspējīgas algas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl