Finnair un British Airways piedāvā lidojumus uz ASV par mazāk nekā 300 eiro

0 Komentāru
Finnair un British Airways piedāvā lidojumus uz ASV par mazāk nekā 300 eiro
5chw4r7z / Flickr

Lidsabiedrības Finnair un British Airways no augusta līdz decembrim piedāvā lidojumus no Rīgas uz ASV (Vašingotnu, Ņujorku, Čikāgu, Losandželosu) tikai no 277 eiro abos virzienos.

Lidojuma cenā ietilpst nodokļi, obligātās maksas, nododamā bagāža + rokas bagāža.

Visus iespējamos datumus galamērķiem iespējams apskatīt portālā TravelFree.info.

Pieejamo datumu šobrīd ir daudz, tā kā ikvienam interesentam ir iespēja iegādāties sev vēlamos lidojuma datumus.

Cik šādas “lētās” biļetes ir bieži un vai šāda cena ir “normāla’?

 
Ja ikviens no mums nesekotu līdzi aviokompāniju akcijām ik dienas, tad šo cenu uz Ameriku par 277 eiro droši var nodēvēt par Error Fare.
Šāda cena nav bieža parādība, bet retu reizi mēdz būt. Cenas lidojumiem pēdējā gadā ir kritušās sakarā ar degvielas izmaksu samazinājumu. Sakarā ar to, aviokompānijas var “nolaist” cenu līdz nebijušiem apmēriem, īpaši vēl uz tik maziem tirgiem, kā Baltija, kur pirktspēja nav liela sakarā ar iedzīvotāju skaitu un algu līmeni Eiropā.
Šāda cena uz ASV no Eiropas ir rets gadījums un domājams ikviens skandināvs vai Rietumeiropas pārstāvis būtu ļoti līksms, nopērkot biļetes zem 300 EUR abos virzienos. Standarta cena lidojumiem uz ASV ir no 500 EUR.
Vai uz citiem galamērķiem arī būs atlaides?
Atlaides lidojumiem no aviokompānijām notiek ik pa laikam. Nesen Ukraine International aviokompānija piedāvāja uz Turciju par 77 eiro, uz Irānu par 121 eiro. Akcijas ir bijušas un būs arī turpmāk. Arī tālajos maršrutos ceļot ir lēti, ja lidojumus ieplāno savlaicīgi un biļetes tiek iegādātas par akcijas cenām.
0 Komentāru