Komentāri

Pārpratumi, manipulācijas ar miljoniem un sašutums – tas viss šodien bija vērojams jau otrajā pedagogu streika izlīgšanas komisijas sēdē.

Pedagogu arodbiedrība cerēja, ka šodien Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) izdosies panākt vienošanos par jauno skolotāju atalgojuma modeli, taču domstarpības turpina augt augumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trīs stundu vietā tikai pusotra, – tik daudz laika it kā pārpratuma dēļ šodien arodbiedrībai tika atvēlēts sarunām. Tomēr solis pretim tika sperts pāris jautājumos, piemēram, par izdienas pensijām vairākām pedagogu grupām.

Nākamā gada budžetā – šoreiz ne līdzekļos neparedzētiem gadījumiem – skolotāju algām tiks rezervēti deviņi miljoni eiro, šodien solīja Finanšu ministrija.

Tikmēr arodbiedrība uzskata, ka ar šo summu ir par maz.

Sarunās iezagušās arī manipulācijas ar skaitļiem, jo ministrija tomēr uzskata, ka arodbiedrības prasību apmierināšanai būtu vajadzīga teju divreiz lielāka summa.

Līdzīgi kā gala lēmumu par streiku arī lēmumu, vai prasīt Mārītes Seiles demisiju, var pieņemt tikai arodbiedrības padome, pēc sēdes sacīja Inga Vanaga.

Nākamā pedagogu arodbiedrības un ministrijas izlīguma sēde plānota jau nākamajā nedēļā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl