Komentāri
Festivāla Positivus pirmā diena aizvadīta bez būtiskiem incidentiem
FOTO: LETA

Festivāla Positivus pirmā diena aizvadīta mierīgi un bez būtiskiem incidentiem,  apliecināja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis. Festivālā drošības pasākumos iesaistīti ne tikai uzņēmuma Art-ekspo apsargi, bet arī apmēram 40 policisti.

Ņemot vērā, ka festivāls ir populārs arī ārzemnieku vidū un to labprāt apmeklē Igaunijas mūzikas mīļotāji, Valsts policija kārtību uzrauga kopā ar četriem kaimiņvalsts policijas darbiniekiem.

Kā ziņots, lai kontrolētu aizliegtu vielu apriti, policija piesaistījusi kinologu ar suni.

Policija visu festivāla laiku ir pieejama pie Salacgrīvas vidusskolas, kur atrodas likumsargu štābs. Tajā arī var nodot un saņemt atrastās mantas.

Festivāla “Positivus” laikā līdz 19.jūlijam uz Tallinas šosejas noņemta lielākā daļa remontdarbu dēļ noteiktie satiksmes ierobežojumu, bet saglabāti ātruma ierobežojumi, kurus autovadītāji tiek aicināti ievērot.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl