Februārī Latvijā jāierodas 10 bēgļiem, bet martā vēl 30

2 komentāri

Pirmie patvēruma meklētāji no Grieķijas, visticamāk, nākamnedēļ Latvijā vēl neieradīsies, bet tas notiks februāra otrajā nedēļā, tā intervijā LNT raidījumam 900 Sekundes sacīja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) direktora vietniece Maira Roze.

Viņa arī norādīja, ka patvēruma meklētāji Latvijā ieradīsies katru mēnesi. Februārī Latvijā jāierodas 10 patvēruma meklētājiem, bet martā vēl 30.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgļu izraudzīšanās process ir sācies, taču ir pāragri spriest par to, kādas personas ieradīsies Latvijā, piebilda Roze.

Viņa arī atzina, ka Latvijai ir stingras prasības bēgļu atlasē un nav zināms, vai tie bēgļi, kurus atlasīs, vēlēsies ierasties Latvijā.

Tikmēr, runājot par kaimiņvalsti Lietuvu, PMLP vadītāja atklāja, ka Lietuvai nav pārāk veiksmīga pieredze bēgļu uzņemšanā, jo viņi neveica iepriekšēju patvēruma meklētāju atlasi.

Iepriekš izskanējis, ka pirmie patvēruma meklētāji Latvijā ieradīsies nākamajā nedēļā. Roze gan atklāja, ka konkrēts laiks, kad viņi ieradīsies nav zināms.

Video

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +3 +3 0

  Haralds Elceris

  kur varēs sagaidīt ar uz mietiem uzdurtām cūku galvām un ar plakātiem "rapefugees NOT welcome!"?
 • koments.
  +1 +1 0

  koments.

  "vēl nav zināms,vai tie bēgļi kurus atlasīs vēlēsies ierasties Latvijā"????? Ja viņiem tiešām būtu tā,ka jābēg un nav kur iet,tad viņi neceltu degunus gaisā par Latviju. Jau iepriekš dzirdēts,ka viņi stāsta par to kā vēlejušies tikai caur kādu valsti tikt citā. Ja situācija būtu nopietna tad viņi neizvēlētos valstis kurās gribetu dzīvot kā desas lielveikalā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl