Komentāri
Februāra izskaņā saglabāsies silts laiks, nokrišņu būs maz
FOTO: LETA

Šodien Latvijā būtiski nokrišņi netiek novēroti un atsevišķos rajonos starp mākoņiem ir redzama arī saule, tomēr jau naktī no rietumiem valstij pietuvosies ar ciklonu virs Ziemeļjūras saistīta atmosfēras fronte, kas visā valstī rītdien nesīs lielākoties mākoņainu laiku un nelielus nokrišņus. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā būs +1 līdz +6 grādu robežās.

Darba nedēļas gaitā ciklonu ietekme uz laika apstākļiem Latvijā mazināties un laiku lielākoties noteiks ar plašu anticiklonu virs Krievijas saistīts augsta spiediena atzars. Nokrišņu daudzums būs neliels, tomēr atsevišķās dienās tie ir iespējami – galvenokārt lietus un slapjš sniegs. Vējš pierims līdz lēnam un pārsvarā pūtīs no dienvidu puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaisa temperatūra visu nedēļu būs februāra izskaņai neraksturīgi augsta. Naktīs tā lielākoties būs ap 0 grādiem, vien, debesīm skaidrojoties, austrumos iespējams neliels sals līdz -3 grādiem. Dienās gaiss iesils līdz +6 grādiem, bet vietām, uzspīdot saulei, pat līdz +7 grādiem un vairāk.

Laika ziņas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl